DEVLET, ESNAFA MORAL VERDİ
Erdek kadınlar pazarını ziyaret eden Vali Yazıcı, kadın esnafa hayırlı işler dileyip, kolay gelsin dileklerinde bulundu.
Vali Ersin Yazıcı, Erdek kadınlar pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile sohbet etti. Pazarcı esnafı ve alış verişe gelen vatandaşların dertlerini dinleyen Vali Yazıcı, pazarcı esnafının sorunlarını yerinde inceleyip, görmek amacı ile ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.
ESNAFIMIZ TOPLUMUN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN TEMİNATIDIR
Balıkesir genelinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederken pazaryeri ziyaretlerini de ihmal etmediklerinin altını çizen Vali Yazıcı, "Esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Esnafımız toplumun birlik ve beraberliğimizin teminatıdır. Ahi geleneğinin temsilcisidir. Vatandaşlarımıza hayırlı alış verişler diledik. Erdek'te yeni kurulan pazar esnafını gezerek alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet ettik."dedi.
ESNAFLAR ÜLKE EKONOMİSİNİN DİREĞİDİR
Esnafların ülke ekonomisinin direği olduğunu ifade eden Vali Yazıcı; halkla olan iletişimin güçlü tutulacağının altını çizerek, devlet olarak her zaman halkın yanında olacaklarını belirtti.
SEVGİ VE GÜVENE KALICI HİZMETLERLE TEŞEKKÜR ETMEK EN BÜYÜK ARZUMUZ
Toplumun tüm kesimleri ile daima diyalog içinde olmaya büyük özen gösteren ve periyodik olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleriyle vatandaşların sorunlarını bire bir dinleyen Vali Ersin Yazıcı, "Erdek’li hemşerilerimin şahsında, toplumumuzun tüm kesimlerince sergilenen ilgi, sevgi ve güvene kalıcı hizmetlerle teşekkür etmek en büyük arzumuz." diye konuştu.
Vali Yazıcı ve beraberindekilerin ziyaretiyle moral bulan esnaflar, gerçekleşen ziyarette memnun olduklarını belirtti.
Pazar esnafını ziyareti sırasında Vali Yazıcı'ya, Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık ve Erdek Deniz Üs ve Garnizon Komutanı Deniz Albay Ateş Kalkan eşlik etti.
İSAY2 Galeri