BENGİ Projesi kapsamında 2017 – 2018 öğretim yılı birinci döneminde projeler ve uygulamaları ile başarılı çalışmalar yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü müdür ve eğitim personeli 53 kişi Erdek Kaymakamı Ekrem ÇALIK tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erbil Camgöz, Halk Eğitim Müdürü ve 51 okul müdürü ve öğretmenle personele belgeleri Öğretmenevi salonunda yapılan bir törenle takdim edildi. Tören sonunda müzik öğretmelerinin hazırladığı mini konser takdir topladı.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erbil Camgöz yaptığı açılış konuşmasında BENGİ projesi ve ödüllendirme kriterleri hakkında açıklamalarda bulunarak artan bir çabayla proje çalışmalarını devam edeceğini belirtti.
 
Kaymakam Ekrem Çalık ‘da  yaptığı konuşmada belge alan müdür ve öğretmenleri tebrik ederek bu belgenin daha büyük gayretle çalışmayı motive etmek için verildiğini, ikinci dönem sonunda da değerlendirme yapılarak başarılı ve gayretli çalışmaların ödüllendirileceğini belirtti.
 
İSAY2 Galeri