Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümü sebebiyle Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Erdek İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çatak ve Emniyet Müdürlüğü personeli Kaymakam Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret etti.
 
       Kaymakam Ekrem Çalık ziyaret sebebiyle yaptığı konuşmada; “31 Mart’ta gerçekleştirdiğimiz yerel seçimlerin kısıtlı personel sayısına rağmen alınan tedbirler ile huzur ve güven ortamında geçmesi sağlanmış, turizm sezonunda da ilçe nüfusumuzun on katına yakın bir yoğunluğa yine kısıtlı personel sayısı ile özverili bir şekilde hizmet veren İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde görevli tüm personelimin bu hizmetlerini takdir ile takip etmekteyim.
        
            Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü yıl dönümünü ve Polis Haftasını tebrik ediyorum. Şehit olan kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı ifade ediyorum. Halkımızın can ve mal güvenliği için zaman mefhumu gözetmeksizin özveri ile çalışan personelime ve ailelerine başarılar ve mutluluklar diliyorum.” Dedi.
 
İSAY2 Galeri