ERDEK İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIMIZ
 
 SIRA NO      ADI VE SOYADI                                 GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ      GÖREV BİTİŞ TARİHİ                    
 1  BEDRİ ÖZER  08.09.1936  15.05.1939
 2  FERİDUN CANTEZ  15.05.1939  17.01.1940
 3  İHSAN AZAK  13.02.1940  22.11.1940
 4  MUZAFFER GÜVEN  07.01.1941  22.04.1946
 5  REŞİT MAZHAR ERTÜZÜN  26.04.1946  02.10.1949
 6  ŞEBİB KARAMOLLAOĞLU  11.10.1949  13.03.1950
 7  İRFAN HAZNEDAR  21.04.1950  09.09.1951
 8  CEZMİ ÖZIŞIK  15.09.1951  05.12.1953
 9  BEHZAT AKKAN  11.12.1953  21.11.1955
 10  ZEKİ DARLI  30.11.1955  23.07.1960
 11  ETHEM METE  13.08.1960  14.10.1960
 12  M.MECİT İSKENDEROĞLU  30.11.1960  17.09.1962
 13  M.HAYRETTİN GÜNDENİZ  27.10.1962  02.11.1966
 14  M.SADRİ TURAN  17.01.1967  13.09.1967
 15  M.KAZIM BÖLÜKBAŞI  16.09.1967  15.05.1972
 16  CEMAL ERYAVUZ  24.07.1972  18.10.1977
 17  NAİL URAL  24.10.1977  06.12.1979
 18  EROL GÖKBERK  23.06.1980  28.11.1981
 19  M.ARGUN ÜNAL  02.12.1981  18.10.1984
 20  TİMUR METİN  26.11.1984  18.08.1989
 21  REŞİT KEMALİ AKAY  05.09.1989  23.08.1991
 22  CEZMİ TÜRK GÖÇER  19.09.1991  15.09.1995
 23  VURAL DEMİRTAŞ  30.11.1995  24.08.1998
 24  NECMETTİN YALINALP  24.08.1998  09.07.2002
 25  KASIM FİKRET DAYIOĞLU  04.08.2002  01.10.2004
 26  CEMİL AKSAK  04.10.2004  05.08.2009
 27  İSMAİL KAYGISIZ  25.08.2009  07.10.2014
 28  MUSTAFA DEMİRELLİ  07.10.2014  24.07.2015
 29  İSMAİL KARADAŞ  03.08.2015  17.07.2016
30  HASAN ERKAL  14.12.2016 .................
 

1847-1922 YILLARI ARASINDA ERDEK'TE YÖNETİCİLİK YAPAN KAYMAKAMLAR

SIRA ADveSOYADI   GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
1 Kamil Efendi Muhassıl 1847 1850
2 Mustafa Bey Kaymakam 1851 1852
3 Selim Efendi Kaymakam 1852 -
4 Muhiddin Bey Kaymakam 1853 1854
5 Hamdi Efendi Kaymakam 1854 1857
6 ? Kaymakam 1857 1858
7 Şükrü Bey Kaymakam 1859 1860
8 Abdullah Ağa Kaymakam 1861 1862
10 Muhtar Bey Kaymakam 1864 1870
11 ? Müdür 1864 11870
12 Abdullah Sıddık Bey Kaymakam 1870 1872
13 Mehmed Eşref Bey Kaymakam 1873 1874
14 Abdullah Bey Kaymakam 1875 1876
15 Eşref Bey Kaymakam 1876 1878
16 Necip Bey Kaymakam 1878 1881
17 Ali Bey Kaymakam 1881 1882
18 ? Kaymakam 1881 1882
19 Mustafa Nazif Bey Kaymakam 1887 1889
20 Ziya Bey Kaymakam 1889 -
21 Abdullah Paşa Kaymakam 1890 1895
22 Hasan Bey Kaymakam 1895 1897
23 Ali Haydar Bey Kaymakam 1897 1899
24 Muharrem Efendi Kaymakam 1899 1900
25 Halil Nahifi Efendi Kaymakam 1900 1901
26 Hasan Sabri Efendi Kaymakam 1901 1902
27 Ali Rıza Paşa Kaymakam 1903 1904
28 Rauf Bey Kaymakam 1904 1905
29 Tevfik Bey Kaymakam 1906 1908
30 Ali Bey Kaymakam 1908 1910
31 Yovaniki Efendi Kaymakam 1911 -
32 Kala Anti Efendi Kaymakam 1912 -
33 Platon Efendi Kaymakam 1912 1913
34 ? Kaymakam 1914 1916
35 Kazım Bey Kaymakam 1917 1918
36 ? Kaymakam 1918 1922