Kaymakam Ekrem Çalık sorunların yerinde tespiti ve çözümü için halk ile buluşma ve mahalle toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.
        Turan mahallemize yapılan ziyarete ilk önce, yapım onarım ve çevre düzenlemesi Balıkesir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca yapılan Şehit Yılmaz Gün’ün kabrini ziyaret ederek dua etti. Mahalle muhtarı Nejat Akbay, Şehit babası Hüseyin Gün ve mahalle sakinleri ile mahalle meydanında buluşan Kaymakam Ekrem Çalık inşaatı tamamlanan cami şadırvanında incelemelerde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti.
       Ballıpınar mahallemize yapılan ziyarette, mahalle meydanında vatandaşlarımız ile buluşan Kaymakam Ekrem Çalık,  mahalle sakinlerinin girişimleri ile Ballıpınar Mor Soğanına marka değeri kazandırarak patent alan Bereketli Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyelerine emeği geçen ve üretici konumundaki mahalle sakinlerine teşekkür ederek tebrik etti. Kamu kurum  amirlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, markanın korunması ve geliştirilmesi ile mahallenin sorunları hakkında vatandaşlarımızla sohbet etti.
          Yukarı Yapıcı mahallemize yapılan ziyarette mahalle meydanında vatandaşlarımızla buluşan Kaymakam Ekrem Çalık, mahallenin sorunları ve çözüm yolları hakkında vatandaşlarımızla karşılıklı sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.
       Belkıs Mahallemize yapılan ziyarette, mahalle kahvehanesinde mahalle sakinlerimizle buluşan Kaymakam Ekrem Çalık mahallenin sorunları hakkında vatandaşlarımızla sohbet etti.
İSAY2 Galeri